Jim xhema. 226 likes, 1 comments - lumirabdixhiku on October 11...

Gjatë kësaj konference është bë

Specialties: At Dropcloth we only do one thing, painting, and we do it beautifully every time! We specialize in interior and exterior painting, entire homes, apartments, single rooms. Trim, ceilings, doors, walls, we do it all! Our painters are courteous, clean and careful. We provide same day quotes and can start when you want us to.Në Prishtinë sot u përuruan punimet në rrugën A, e njohur ndryshe edhe si rruga "Jim Xhema", e cila është paralajmëruar se do të lehtësojë trafikun dhe qarkullimin në kryeqytet. Në ceremoninë inauguruese morën pjesë kryetari i komunës, Përparim Rama, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, nënkryetari i kryeqytetit, Alban Zogaj, drejtorë komunalë, e shumë banorë […]Futbolli në Itali mbetet i suspenduar deri më 14 qershorAbdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, koha të flasim për projekte e jo zymtësi polarizuese si sot. 10/11/2023 20:17 Gashi: S'ekziston mundësia që të zhduket opozita. 10/11/2023 20:12 Shefi i OKB-së thotë se është i shqetësuar për raportimet e sulmeve nga Libani.Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese si sot. 20:25 / E Mërkurë, 11 Tetor. Shefi i OKB-së thotë se është i shqetësuar për raportimet e sulmeve nga Libani. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E ...Gjykata Komerciale ka marrë vendim që punimet në rrugën "Jim Xhema" në Prishtinë, që ndryshe njihet si "Rruga A", të ndërpriten. Ndonëse dhoma e parë e Komerciales, dy herë vendosi në favor të vazhdimit të projektit të kësaj rruge, kur rasti po ashtu dy herë shkoi në dhomën e dytë, gjyqtari i kësaj dhome, Faton […]Contacts Jim Xhema ; Contact Business. Your Email Address Subject: Message. Send Message. Company Summary. 77 Mattatuck Heights Llc was founded in 1998, and is located at 77 Mattatuck Heights Rd in Waterbury. ...The main facility in the UBT Innovative Science Park, in Lipjan, will bear the name "Jim Xhema Building", in honor and respect of the outstanding… Liked by Ariana Bytyqi-FazliuAbdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, koha të flasim për projekte e jo zymtësi polarizuese si sot Ekonomia October 11, 2023. Tensionet në veri me ndikim negativ në ekonomi Ekonomia October 11, 2023. Çmimet e konsumit u rritën për 4,3% në shtator Ekonomia October 11, 2023.Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet." - ka shkruar Abdixhiku, duke aluduar në motrën e deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli. Abdixhiku ka akuzuar partinë në pushet për pengim të punës së kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.Pamje nga zhvillimi i punimeve në rrugën më të rëndësishme të Prishtinës së re , Rr "Jim Xhema"", shkroi Xhaferi. Të rekomanduara Prapaskenat e sulmit terrorist në Banjskë,...Dr. Ramadan Xhema ndërroi Jetë, Kryetari i Vatrës ngushëllon të vëllanë Jim Xhema Ka ndërruar jetë në moshën 84 vjecare Dr. Ramadan Xhema, veprimtar i Komunitetit Shqiptar në Shtetet e Bashkuara ët Amerikës. Kryetari i Vatrës z. Elmi Berisha i përcjell ngushëllimet më të thella vëllait të të ndjerit, mikut të tij, z.4 weeks ago. The Mayor of the Municipality of Prishtina, Përparim Rama, has welcomed the Albanian-American activist, Jim Xhema. For his contribution to the country, a street in the capital (Street A) has been named after him "Jim Xhema". Whereas Xhema himself appealed to work together for the benefit of the people of Kosovo.Spectacular Great Estate, the Ream Chateau close to Round Hill Rd renovated, expanded by Jim Xhema & decorated to an amazing standard with a glorious courtyard, exceptional gardens, extraordinary pool & hot tub and grotto, poolhouse with 2 new baths, stone tennis house w/ bath, luxurious 2 BR guest house. Lovely pergola at …Provokim i rëndë i Serbisë, heq flamurin shqiptar nga lapidari i dëshmoritGjykata Komerciale ka marrë vendim që punimet në rrugën "Jim Xhema" në Prishtinë, që ndryshe njihet si "Rruga A", të ndërpriten. Ndonëse dhoma e parë e Komerciales, dy herë vendosi në favor të vazhdimit të projektit të kësaj rruge, kur rasti po ashtu dy herë shkoi në dhomën e dytë, gjyqtari i kësaj dhome, Faton ...Comedian Jim Jefferies has finally made it as a marquee comedian, but that doesn’t mean life is easy. By clicking "TRY IT", I agree to receive newsletters and promotions from Money and its partners. I agree to Money's Terms of Use and Priva...Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. Tel: Redaksia: +383 (0) 45 10 10 10 | Marketing: +383 (0) 49 686 666; Email:[email protected] [email protected]; Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të ...Jim Xhema is now the well-deserving recipient of Kosova's Presidential Order of Freedom. And from today, a street in the capital of KosovaRuben Avxhiu By Harry Bajraktari NEW YORK Congratulations to my friend Jim Xhema for the great honors bestowed on him by the President of Kosova Vjosa Osmani and the Mayor of Prishtina, Përparim Rama. Jim ...Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneIm Januar 2016 organisierte der New Yorker Kongressabgeordnete albanischer Herkunft Joseph J. DioGuardi eine Veranstaltung, bei welcher vonseiten der albanischen Diaspora in den USA US$ 1, 3 Mio. für die Kathedrale gestiftet wurden. Allein der muslimisch-albanische Geschäftsmann Jim Xhema spendete eine Summe in Höhe von US$ 100. 000.17 апр. 2020 г. ... ... Xhema Industries, owned by. her husband Jim, who she met in Belgrade, where they were both educated. Mrs. Xhema was a devout Catholic and a ...6. Me dinamikë të plotë po zhvillohen punimet në ndërtimin e rrugës "Jim Xhema" apo Rruga A. 7. Rruga e re në Prapashticë. 8. Rruga "Qëndresa" në Matiçan. 9. Filloi ndërtimi i disa rrugëve në fshatin Shkabaj: Rrugët si Rruga "Agron Rama";Rruga "Eva Mbrendli";Rruga "Bedri Dedja" dhe Rruga "Zejnullah Hahili ...Një person i armatosur ka marrë 3 persona peng në një bujtinë veteranësh lufte nëHistoria e policisë shqiptare nga viti 1912, si filloi me dy djem nga Kosova, rojet e Isa Boletinit… Nga Gjergj MarkuAbdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zvicerane4 weeks ago. The Mayor of the Municipality of Prishtina, Përparim Rama, has welcomed the Albanian-American activist, Jim Xhema. For his contribution to the country, a street in the capital (Street A) has been named after him "Jim Xhema". Whereas Xhema himself appealed to work together for the benefit of the people of Kosovo.Në një ceremoni solemne, nën patronatin e presidentit të UBT-së, prof. dr. Edmond Hajrizi, me vendim të Këshillit Akademik, UBT ndau çmimin më të lartë për ekselencë “Honor Degree – Leadership Excellence Award”, për dy personalitetet e shquara, Christopher Hyland dhe Jim Xhema. Në prani të shumë mysafirëve nga institucionet …Koncerti është përkrahur nga Jim Xhema dhe mbështetjen e Christopher Hyland si dhe institucioneve dhe partnerëve: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit e Republikës së Kosovës, UBT, Vatra, Rrjeti i Bizneseve të Diasporës Shqiptare dhe Radio Televizioni i Kosovës. Rezervimet: bit.ly/3S28wOM / KultPlus.comMrika Pecaj Xhema la pas burrin e saj Jim Xhema dhe një familje të madhe dhe krenare, e prëhapur në të gjithë zonën tre-shtetërore. Ajo i mbylli sytë në paqë e rrethuar nga bashkshorti Xhimi dhe miqtë e saj ndërsa dëgjonte muzikë Jazz.Zogaj publikon fotografinë: Rruga "Jim Xhema" po vazhdon me ritëm shumë të mirë të punëve Hoxhaj: Sot Kosova është pjesë e menysë në Bruksel, po diskutohet për zgjedhjet në veri Hoti i liston tetë "lajme të këqija që janë prodhuar nga Qeveria Kurti" ...Apr 21, 2020 · Mrika Xhema, a longtime resident of Greenwich CT, passed away at her home on Friday April 17, 2020 at 10:00 pm. Mrs. Xhema was born in Livari, Montenegro on February 24, 1946 and moved to the United States in 1969, where she served as Executive Secretary of Xhema Industries, owned by her husband Jim, who she met in Belgrade, where they were both educated. UBT ndau çmimin "Honor Degree - Leadership Excellence Award" për Christopher Hyland dhe Jim Xhema Ruzhdi Matoshi on LinkedIn: UBT ndau çmimin "Honor Degree - Leadership Excellence Award ...Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. Tel: Redaksia: +383 (0) 45 10 10 10 | Marketing: +383 (0) 49 686 666; Email:[email protected] [email protected]; Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të ...Gjykata Komerciale ka marrë vendim që punimet në rrugën "Jim Xhema" në Prishtinë, që ndryshe njihet si "Rruga A", të ndërpriten. Ndonëse dhoma e parë e Komerciales, dy herë vendosi në favor të vazhdimit të projektit të kësaj rruge, kur rasti po ashtu dy herë shkoi në dhomën e dytë, gjyqtari i kësaj dhome, Faton ...Jim Xhema. He was born on 07.31.43. Jim turned 79 years old. 636 Steamboat Rd, Greenwich, CT is where Jim resides. Indian Harbor House is the only company we know about that is registered to this address. Phyllis Burger, Ellen S Mellis, and 26 other persons are also associated with this address.Në një njoftim të përhapur të enjten nga (Kansas University Endowment), për mediat amerikane dhe shqiptare, thuhet se biznesmeni dhe mbrojtwsi i çwshtjeve kombëtare, Z. Jim (Xhim) Xhema me origjinë shqiptare nga Greenwich i shtetit Konetikat në Shtetet e Bashkuara i dhuroi $500,000 (gjysëm milion) dollarë Institutit Dole pranë Universitetit…Albanian -American community leader Jim Xhema on Kosova IdependenceKryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku,ka thënë se rruga “Jim Xhema” po bëhet në kohë e me intensitet të plotë. Abdixhiku, gjatë vizitës që i bëri asaj që njihet si Rruga “A”, bashkë me kryetarin e kryeqytetit, Përparim Ramën, tha se ky projekt me intensitetin aktual të punimeve do të përfundojë qysh para verës së ardhshme.Jim Xhema lives in Greenwich, CT, but has also spent time in Rye, NY; New York, NY and Old Greenwich, CT. Companies in which he has a work history include Self-employed and Oak Street Properties. His work experience includes positions as Contractor and Owner. Jim is related to Avdullah Xhema, Ramadan Xhema, Xhemajl H Xhema, Arben Xhema, Fadil ...Such a builder is Xhema, hailed by Town & Country as one of the seven best builders of luxury homes in America. For over forty years, opulent residences and historically restored townhouses in New York and Connecticut bear witness to the zeal and meticulous craftsmanship of Xhema construction.October 26, 2020. A meeting between Jim Xhema, a Greenwich, Connecticut, businessman of Albanian descent, and Kansas Sen. Bob Dole turned into a friendship that has lasted …Plava e Gucia Sot, New York, New York. 30,605 likes · 10,302 talking about this · 20 were here. Faqja "Plava e Gucia Sot" është urë lidhëse në mes të trevës tonë Plavë e Gucisë dhe botës shqiptare,...Apr 17, 2020 · Mrika Xhema. Mrika Xhema, a longtime resident of Greenwich CT, passed away at her home on Friday April 17, 2020 at 10:00 pm. Mrs. Xhema was born in Livari, Montenegro on February 24, 1946 and moved to the United States in 1969, where she served as Executive Secretary of Xhema Industries, owned by her husband Jim, who she met in Belgrade, where ... "Të dashur qytetarë, sapo u njoftova nga mediet se shkalla e parë e Gjykatës Komerciale, paska marrë vendim në bazë të të cilit ka atakuar rëndë interesin publik të qytetarëve të Prishtinës, duke i ndaluar punimet në projektin më strategjik të Kryeqytetit dhe momentalisht të Kosovës, "Rrugën A" (Jim Xhema)", ka ...Jim Glover Chevy Tulsa is a trusted and reputable dealership that has been serving the community for years. Whether you’re in the market for a new or used vehicle, this dealership offers a wide selection of cars, trucks, and SUVs to meet yo...Gjykata Komerciale ka marrë vendim që punimet në rrugën "Jim Xhema" në Prishtinë, që ndryshe njihet si "Rruga A", të ndërpriten. Ndonëse dhoma e parë e Komerciales, dy herë vendosi në favor të vazhdimit të projektit të kësaj rruge, kur rasti po ashtu dy herë shkoi në dhomën e dytë, gjyqtari i kësaj dhome, Faton ...Sot nis ndërtimi i rrugës “Xhim Xhema”, do t’kushtojë mbi tetë milionë dhe pritet të kryhet për 8 muaj ... “Një ndër premtimet kyçe elektorale, ëndërr e kahmotshme e qytetarëve, rruga A, e riemëruar si Jim Xhema, po bëhet realitet! Brengave shumëvjeçare të banorëve të lagjeve përreth, ngarkesave të trafikut në # ..."Viti i ardhshëm do të jetë vit i investimeve kapitale, ku përfshihen përfundimi i ndërtimit të Unazës së brendshme të qytetit,e cila lidhë Arbërinë me Lakrishtën, lidhja e Arbërisë me Pallatin e Rinisë, ndërtimi i tunelit në rrugën "Agim Ramadani", ndërtimi i pjesës së dytë të rrugës "Jim Xhema", sallës së ...Owner Jim Xhema, who comes from a background in painting, founded the firm over 30 years ago. He dispatches a team of highly skilled craftsmen and supervisors to guide and advise the homeowner and architect through every step of the building process.Nisin punimet për ndërtimin e rrugës ‘Jim Xhema’ e njohur si Rruga ‘A’ në Prishtinë ... Komuna e Prishtinës merr vendim për ndryshimin e emrit të rrugës “A” në “Xhim Xhema” Komunat | 9 muaj. Kaosi në komunikacion, projekti gjigant për rrugën “A” dhe planifikimi për kyçjet e reja në Termokos – gjithçka nga ...Shkruan: Përparim RamaTë dashur qytetarë, Sapo u njoftova nga mediet se shkalla e parë e Gjykatës Komerciale, paska marrë vendim në bazë të të cilit ka atakuar rëndë interesin publik të qytetarëve të Prishtinës, duke i ndaluar punimet në projektin më strategjik të Kryeqytetit dhe momentalisht të Kosovës, "Rrugën A" (Jim Xhema). Vendimi i sotëm, …Nga sot, rruga "A" në kryeqytet do të quhet "Jim Xhema". Lajmin e ka bërë të ditur i pari i Prishtinës, Përparim Rama, i cili tha se kryeqyteti përjetësoi veprimtarinë e jashtëzakonshme të zotit Jim Xhema, duke ia vënë emrin e tij rrugës. Rama tutje lartësoi figurën e Xhemës duke shtuar se "vepra e tij […]There are 6 immigration records available for the last name Xhema. Passenger lists are your ticket to knowing when your ancestors arrived in Canada, and how they made the journey - from the ship name to ports of arrival and departure. View all Xhema immigration records; Draft Cards. There are 1,000 military records available for the last name ...In October, Dielli published a letter of gratitude from Vatra leadership to Jim Xhema, a proponent of the Albanian cause and a longtime friend of Bob Dole. Xhema donated $ 500.000 to the Robert J. Dole Institute of Politics, University of Kansas. The two men forged an enduring friendship rooted in love for the country, natural wisdom and resolve.Jim Xhema: Pa Senatorin Dole, Kosova nuk do të ishte e pavarur sot. bill clinton. Biden viziton senatorin Bob Dole pas diagnostikimit me kancer. bob dole. Senatori Bob Dole diagnostikohet me kancer në mushkëri. Amerika. Kryesore. Problemet me thirrje telefonike e internet në "Valë", shkak pajisjet e vjetërsuara.Search for: SQ; EN; Follow; Follow; Follow; Follow; Follow; FollowMrika Xhema, a longtime resident of Greenwich, CT, passed away at her home on Friday, April 17, 2020 at 10 p.m. Mrs. Xhema was born in Livari, Montenegro on Feb. 24, 1946 and moved to the United States in 1969, where she served as Executive Secretary of Xhema Industries, owned by her husband Jim, who she met in Belgrade, …Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. Tel: Redaksia: +383 (0) 45 10 10 10 | Marketing: +383 (0) 49 686 666; Email:[email protected] [email protected]; Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të ...Homazhe për Senatorin Bob Dole, në Capitol Hill Miku i tij i ngushtë, shqiptaro-amerikani Jim Xhema, i ftuar personalisht për të marrë pjesë nga Kongresi Amerika Treguar me shigjetë, pas...Gazeta Dielli - Faqja Zyrtare. 25 May 2022 ·. NË DITËN E PRESIDENTIT KUSHTUAR IBRAHIM RUGOVËS - KOSOVA NDERON XHIM XHEMËN. Nga Frank Shkreli. Të martën me 24 Maj, në Ditën e Presidentit, kushtuar Dr. Ibrahim Rugovës, Presidentja e Republikës së Kosovës, Dr. Vjosa Osmani dekoroi z. Jim Xhema, shqiptaro-amerikanin e njohur ...Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. Tel: Redaksia: +383 (0) 45 10 10 10 | Marketing: +383 (0) 49 686 666; Email:[email protected] [email protected]; Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të ...Jim Xhema is on Facebook. Join Facebook to connect with Jim Xhema and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.Im Januar 2016 organisierte der New Yorker Kongressabgeordnete albanischer Herkunft Joseph J. DioGuardi eine Veranstaltung, bei welcher vonseiten der albanischen Diaspora in den USA US$ 1, 3 Mio. für die Kathedrale gestiftet wurden. Allein der muslimisch-albanische Geschäftsmann Jim Xhema spendete eine Summe in Höhe von US$ 100. 000.Feb 14, 2023 · Shqiptari i madh i Amerikës vizitë në Kosovë – një rrugë emërtohet Jim Xhema. 17:58, 14/02/2023. A + A a A -. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka pritur në vizitë veprimtarin shqiptaro-amerikan, Jim Xhema. Me këtë rast, kryetari Rama i ndahu mirënjohje veprimtarit Xhema për atdhedashurinë dhe punën e ... Apr 27, 2023 · Në Prishtinë sot u përuruan punimet në rrugën A, e njohur ndryshe edhe si rruga “Jim Xhema”, e cila është paralajmëruar se do të lehtësojë trafikun dhe qarkullimin në kryeqytet. Në ceremoninë inauguruese morën pjesë kryetari i komunës, Përparim Rama, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, nënkryetari i kryeqytetit, Alban Zogaj, drejtorë komunalë, e shumë banorë […] There are 6 immigration records available for the last name Xhema. Passenger lists are your ticket to knowing when your ancestors arrived in Canada, and how they made the journey - from the ship name to ports of arrival and departure. View all Xhema immigration records; Draft Cards. There are 1,000 military records available for the last name ...The Jim Xhema Opportunity Fund will provide support to the Dole Institute of Politics for public programs and exhibits. In keeping with Xhema’s wishes, when possible, this fund will be used to sponsor programming and exhibitions featuring Albania, Kosovo, Albanian-Americans or the Balkan region in southeastern Europe. ..."Sapo u njoftova nga mediet se shkalla e parë e Gjykatës Komerciale, paska marrë vendim në bazë të të cilit ka atakuar rëndë interesin publik të qytetarëve të Prishtinës, duke i ndaluar punimet në projektin më strategjik të Kryeqytetit dhe momentalisht të Kosovës, 'Rrugën A' (Jim Xhema).Xhim Xhema, veprimtar dhe biznismen i dalluar shqiptarë në SHBA. Wikiwand is the world's leading Wikipedia reader for web and mobile. ... Lidhjet e jashtme; Jim Xhema From Wikipedia, the free encyclopedia . Xhim Xhema, veprimtar dhe biznismen i dalluar shqiptarë në SHBA.Ne vitin 1968 Jim Xhema ka migruar në SHBA te axha i vet Dr. Hajdar Xhema, i cili ishte drejtor i një klinike në Nju Jork dhe mjek personal i Presidentit te Amerikes ate kohe. Kosova News i shpreh ngushëllimet më të thella Familjes te atdhetarit, kontributorit të Çështjes Kombëtare, Dr. Ramadan Xhema! I pushoftë shpirti në Paqë!Sot, një gjyaktëse vendosi ta ndalojë atë. Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet. Dhjetra mijëra banorë pa kolektor e në kundërmim, një kryeqytet pa projektin më të madh kapital.Xhema kishte shkruar edhe një letër mirënjohje për senatorin, me rastin e ditëlindjes së tij të 98. "Në ditëlindjen e 98-të të senatorit Dole - 22 korrik 2021 - kujtojmë dhe vlerësojmë lartë përpjekjet e tij kritike për të parandaluar agresionin serb, duke i dhënë drejtim ndërtimit të paqes dhe pavarësisë për Kosovën si një shtet sovran.. Binjakëzohen komuna e Pejës, Bujanocit, UlFondi i Mundësisë Jim Xhema (“Jim Xhema Jim Xhema Customer Success Manager at Moody’s Analytics Greenwich, CT. Connect Vitaly Shatkovsky New York, NY. Connect Stephanie Rocha, CPA MBA United States ... The chateau was meticulously restored under Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku,ka thënë se rruga “Jim Xhema” po bëhet në kohë e me intensitet të plotë. Abdixhiku, gjatë vizitës që i bëri asaj që njihet si Rruga “A”, bashkë me kryetarin e kryeqytetit, Përparim Ramën, tha se ky projekt me intensitetin aktual të punimeve do të përfundojë qysh para verës së ardhshme. […] ONIMA - http://smarturl.it/ONIMAVideo nga po...

Continue Reading